דף הבית

פינוי פסולת בקציר

 | עדכון אחרון: 28/03/2020 20:17

גזם: גזם מפונה אחת לשבועיים בהתאם לפרסומים של הוועד המקומי. אנא הקפידו להניחו במפרצי חנייה, ואם אין אז על מדרכות עם שול רחב בלבד(על מנת לא לחסום מעבר הולכי הרגל). אם אין ליד ביתכם חנייה או מדרכה רחבה, נא לפנות את הגזם למקום המתאים הקרוב ביותר. בנוסף, נא לא להניח גזם צמוד לעצים , עמודים או ערוגות כדי שהפינוי לא יפגע בתשתיות ובהשקיה. אנו דואגים לפינוי של גזם  בכמויות של עד 4 בלות בקרוב למשפחה. גזם בכמויות גדולות מזה אתם נדרשים לדאוג לפינוי עצמי או לתאם מראש עם הוועד פינוי מיוחד בתשלום.

פסולת גושית: פסולת גושית מפונה אחת לחודשיים בקרוב.  מדובר בפסולת שלא נכנסת לפח הירוק מפאת גודלה ואין לה כלובים יעודיים בפינות המחזור כגון מתקני משחק, מזרנים, כלי בית , מכשירי חשמל, ריהוט.  אין לשים בערמות של הגושית חומרי בניין או גזם(ראו לעיל הטיפול בהם) . בנוסף, נא לא להניח גושית  צמוד לעצים , עמודים או ערוגות כדי שהפינוי לא יפגע בתשתיות ובהשקייה. אנו דואגים לפינוי של גושית בכמויות של עד 4 בלות בקרוב למשפחה. גושית בכמויות גדולות מזה אתם נדרשים לדאוג לפינוי עצמי או לתאם מראש עם הוועד פינוי מיוחד בתשלום.

פסולת בניין: החוק מחייב פינוי עצמי של פסולת בניין  לאתר הטמנה מורשה. כל מי שמשפץ את ביתו נדרש להביא מכולה ולפנותה לאתר מורשה כאמור. את המכולה נא להניח בחנייה הפרטית או בחנייה ציבורית סלולה . אין להניח מכולה על המדרכה או בערוגה. ברחוב המרוצף באבנים משתלבות אנו מבקשים לתאם מראש הנחה של מכולה כזו.
חדש! אפשרות לפינוי פסולת בניין בכמויות קטנות: במידה ונדרש לכם פינוי של פסולת בניין בכמות שאינה מצדיקה הבאת מכולה ניתן לתאם פינוי בתשלום על ידי הוועד המקומי. אנחנו נדאג לפינוי ולהטמנה.

נדרש לשלם ולתאם מראש מועד הוצאת הפסולת . המחיר:
לפריטים בדידים כגון כיור, אסלה וכיוב – 50 שח ,
לפריטים מרובים (נדרש לאסוף אותם בבלה) – 250 שח לכל בלה.

כלבים: אין לשחרר כלבים במרחב הציבורי. בעלי הכלבים, הקפידו לצאת עם כלבכם כשהוא קשור ברצועה. בנוסף הקפידו לאסוף  את צואתו של כלבכם. לנוחותכם, פיזרנו עמדות שקי קקי במקומות מרכזיים ובקרוב נציב עמדות נוספות.

גדרות חיות: גדר פרטית נדרשת להיות בתוך גבולות החלקה הפרטית. במקרה של גדר חיה נדרש לגזום אותה כך שלא תפריע לתנועת העוברים והשבים.

כללי: בכל הגנים הציבוריים הוצבו פחי אשפה לשימושכם. אנא ודאו כי הגנים נשארים נקיים לאחר הבילוי בהם.

בקציר פינות מחזור רבות למחזור קרטון, זכוכית, בקבוקי שתיה, נייר.