דף הבית


הרמת כוסית לרגל החג במועדון הגיל הבכיר

גיל בכיר (26/03/2021 12:24)

השבוע (יום ד' 24/3) נערכה הרמת כוסית לרגל חג הפסח במועדון הגיל הבכיר.

אסף כגן, מנהל מחלקת הרווחה, ברך את הנוכחים ורגש אותם בספרו על החיבור החזק שיש לו למועדון "החשוב ביותר לזכור מאיזו בטן יצאת, להוקיר, לכבד. אנחנו כאן איתכם, תומכים ומעורבים" . נציין כי ממש לאחרונה אסף יחד עם שמשי כהנא, מנהל המחלקה לשרותים חברתיים שלפניו, ביצעו עבודות גינון וסידור החצר של המועדון במסגרת יום המעשים הטובים. אכן מעורבים ומחוברים. 

עוד פגשו הנוכחים את סמדר , מזכירת הוועד ועודכנו  (על ידי ענת רוט, מ. הפיתוח הקהילתי) על חזרה מדורגת ומשמחת לשיגרה פעילויות טיולים וסדנאות, בסיוע פרוייקט הבית החם שמובילה ג'ומאנה מהמחלקה לשרותים חברתיים. על סטטוס הטיפול בנושא "תיקון קבצי הזכאים להנחות של הביטוח הלאומי" שתיקונו יאפשר קבלה אוטומטית של ההנחות במועצה. הומלץ שכל אחד יוודא שהוא מקבל את ההנחה בשמירה ובארנונה לה הוא זכאי ואם לא, לפנות לשי, ענת או סמדר במזכירות על מנת להסתייע במיצוי הזכויות מול מחלקת הגביה במועצה. כמו כן סוכם כי תערך פגישה בהקדם לגבי האפליקציה והאתר החדשים של הוועד על מנת להבין כיצד להרשם, להוריד אותה למכשיר הטלפון ולהתחבר לכל העידכונים.

גם ג'ומאנה אסעד מנהלת תחום הותיקים במחלקה הגיעה לברך בחג שמח יחד עם עובדים סוציאלים מתלמדים

לאחר ששי ורדי רכז המועדון ברך וכולם שתו לחיים, ערך יגאל טובי מחברי המועדון שבעבר סייר לאורכה ולרוחבה של מצריים וביקר בכל שכיות החמדה שבה, הרצאה על מצריים ועל המקומות בהם הוא ביקר. 

ההרצאה, סקרה את ההסטוריה הרלוונטית והובילה את הנוכחים למקומות כגון מקדש אבו סימבל, הפירמידות בגיזה, עמק המלכים וקברי הפרעונים, סכר אסואן ועוד ועוד

הרבה תודה ליגאל על הכנת ההרצאה ועל שחלק עימנו זכרונות והרבה אנקדוטות. תודה לדפנה עמל שסייעה בהכנת ותפעול המצגת להרצאה. הרבה תודה לשי ורדי רכז הגיל הבכיר על עבודתו המסורה. 

תמונות מצורפות להודעה זו: