עסקים בקציר – מטפלים ורופאים

עמנואל לאור

keren_vet_katzir

פילאטיס דורית

דורית הלפרין, מדריכת פילאטיס מכשירים

מי אני? דורית הלפרין מדריכת פילאטיס משנת 2001. שיטת פילאטיס היא בראש ובראשונה דרך לנוע ולהניע את הגוף ככלי עזר להשיג מטרות, לקבוע מטרות חדשות ולטפס לשיאים חדשים – בין אם המטרה היא שיקום מפציעה, חיים תוך שליטה בכאב (היום 1 מתוך 4 אנשים סובלים מכאב כרוני), דרך הכנה ללידה או שיקום רצפת אגן אחרי לידה וכלה באימון לבנייה והכנת הגוף לקראת מרתון, לכל מתעמל ניתנת התמיכה וההתאמה כדי שיוכל להשיג את המטרה האישית שלו תוך שמירה על הבריאות והתנועה.

כמו הגישה, כמדריכת פילאטיס הדבר החשוב לי ביותר הוא להמשיך ללמוד ולנוע. לאחר סיום הקורס למדתי במסלול לתואר שני עם התמחות בביומכניקה בוינגייט, ואני ממשיכה להשתתף בסדנאות של רופאים, פיזיוטרפיסטים ואנשי מקצוע נוספים על מנת להתעדכן במחקרים האחרונים ובגישה העדכנית ביותר לטיפול דרך תנועה, כל אלה כדי להמשיך ולאפשר למתעמלים להכיר ולהשתמש בגוף ובתנועה כדי לשמר ולשפר את איכות החיים שלהם.

"קונטרולוגיה מתוכננת כדי לתת גמישות, חיוניות טבעית ומיומנות באופן שבו אתה הולך, באופן שבו אתה משחק ובאופן שבו אתה עובד" (ג'וזף פילאטיס)

למידע, פרטים או תיאום שיעורים- 0526204221 או 0772344270

אתר: https://www.facebook.com/Pilates.katzir.with.Dorit/

%d7%90%d7%99%d7%99%d7%9c-%d7%97%d7%91%d7%a9%d7%95%d7%a9

אסף חבשוש, רפואה סינית: דיקור, שיאצו ודיקור ללא מחטים

אני מתמחה בטיפול בילדים ובתינוקות באמצעות דיקור ללא מחטים. יש לי ניסיון רב שנים בחיזוק מערכת חיסונית חלשה, שקד שלישי, דלקות ריאות חוזרות. הרטבת לילה, אסטמה ועוד…
אני אוהב לעבוד עם ילדים ולראות איך טיפולים מועטים מאפשרים להם לחזור לבריאות מלאה, מערכת חיסונית חזקה ואף קפיצת התפתחות.המטופלים הבוגרים יותר (גברים ונשים) מקבלים טיפול משולב של דיקור ושיאצו (בהתאם לצורך).
אני מתמחה במגוון תחומים: אורטופדיה וכאב, אלרגיות, מיגרנות, תסמונת קדם ווסתית, בעיות עיכול שונות ועוד. אל הטיפולים אני מביא גם את הידע הרחב שלי בתחומי הבריאות השונים ואוהב לשלוח אתכם הביתה עם טיפים שתוכלו לעשות בבית כדי שתוכלו גם לעזור למצב בריאותכם להשתפר.                                 טלפון: 054-3082334   פייסבוק

 

cover_ram-01

המרפאה מנוהלת ע"י ד"ר דיאנה יסוד, רופאת שיניים משנת 1965 ודר רביע מצארווה רופא שיניים למבוגרים.             ד"ר דיאנה יסוד, אשר עברה להתגורר בקציר לפני 13 שנה , אחראית על ניהול המרפאה ועל תיקי הפציינטים .            ד"ר רביע מצארווה ,סיים ללמוד רפואת שיניים בפולין ב 2006 ומאז ניהל מרפאות  בחדרה , בערערה ובכפר קרעדר רביע הנו רופא מקצועי, עושה את עבודתו נאמנה ונעים מאד לזולת ,הוא הרופא המבצע את הטיפולים במרפאה .השניים חברו במטרה לתת שירות מקצועי אמין ובמחירים נוחים ושווים לכל אחד ופתחו יחד את מרפאת השיניים במתחם הבריכה. המרפאה מיועדת למבוגרים  ומקבלת ילדים לטיפולי יישור שיניים בלבד.כל תושבי קציר מוזמנים לבדיקה כללית ללא תשלום ולהנחה של 5% עד סוף ינואר 2016. לפרטים נוספים  נא להתקשר ל דר דיאנה יסוד : 0525442694

 

מרים להב שליסר

מטפלת הוליסטית מתחום הפסיכותרפיה ההוליסטית

בתהליך הטיפול, אני משלבת עבודה רגשית לצד אלמנטים שאינם מילוליים בו המטופל שותף לתוצאותיו.

כלי הטיפוליים: אבחון וייעוץ נומרולוגי, פרחי באך, רייקי, הילינג ,פענוח חלומות , אימון אישי וקלפים טיפוליים.

054-6645756, פייסבוק-מרים להב שליסר, mirilhsch64@gmail.com

 

הדס עמיר חפץ- ריפוי גוף-נפש

מטפלת אנרגטית, מטפלת בדמיון מודרך ומנחת וויס-דיאלוג( טכניקת עבודה בה המונחה לומד להכיר את עולמו הפנימי דרך דיאלוג עם צדדים ודפוסי חשיבה שונים הפועלים בו ומפעילים אותו.)

מוזמנים לאפשר לריפוי להתחולל בכם.

052-4051004, השדמה 11, קציר

הקליניקה פתוחה בימי , ראשון שלישי וחמישי בן השעות  8:30-14:30

דף פייסבוק:  www.facebook.com/A.heal.on.M

אתר : http://hadasheal.blogspot.co.il/

 

לוגו_טוהר ראשון

"טוהר ראשון – תינוקות שמרגיעים הורים"

לירון פלדמן – מדריכה להתפתחות תינוקות מגיל לידה עד שנתיים, בשיטת 'צעד ראשון'.

השיטה מפתחת את התינוק מהפן התנועתי, תחושתי ותקשורתי-התנהגותי.

*יעוץ וליווי פרטני לאחר לידה – כיצד לתת מענה יעיל לבכי, גזים, כיצד להגיע לשינה טובה, שכיבה על הבטן ועוד (ניתן לקנות כשובר מתנה ליולדת).

*טיפול פרטני בעיכובי התפתחות – טונוס שרירים גבוה/נמוך, א-סימטריה, טורטיקוליס, ריפלוקס, קושי בשכיבה על הבטן, התהפכות, זחילה, המנעות ממרקמים ועוד.

*סדנאות ליווי התפתחותי – הסדנאות חוויתיות ומהנות ומיועדות להורה יחד עם התינוק, עד 5 משתתפות/ים בכל סדנה.

הסדנאות מחולקות לפי שלבי ההתפתחות – 

מגיעים לעולם – 0-3 חודשים – בכי, גזים, שינה, ערסול, שכיבה על הבטן, שמירה על חוויות הרחם – מגע תנועה וקול – ועוד.

מתחילים לזוז – 3-6 חודשים – הפרדות תנועה, התהפכויות, קשר עין-יד-פה ועוד.

לחיי העצמאות – 6-9 חודשים –  ניצני עצמאות התינוק, זחילת גחון, מוטוריקה עדינה ועוד.

תראו אותי – 9-12 חודשים – עליה על שש, התישבות, זחילת על שש, עמידה והליכה עם תמיכה ועוד.

כמו כן בכל סדנא נגע בנושאים רלוונטיים כמו – ביטחון, שינה, טלויזיה, מוצץ, טונוס שרירים, מגע, תנועה, מרקמים, התמודדות, הרגלים, שיחרור, ריכוז ועוד המון.

הסדנאות מתקיימות בקציר.

לעוד מידע ותאריכי סדנאות –

לירון פלדמן  052-6925536

toharishon@gmail.com

https://www.facebook.com/firstpurity

Print Friendly