בקרוב במנשה ובסביבה

הצ'לנית הצעירה דניאל אקטע. בת 15 וכבר מופיעה במיטב הבמות בארץ ובעולם. יחד עם דניאל אקטע הפסנתרנית אנה קייסרמן, ביצירות מאת באך, סקרלטי, שופן ועוד. קונצרט מומלץ!
מס' המקומות בחממה מוגבל. כדאי להירשם מראש ולהבטיח לכם מקומות.
רינת 054-4275876 / כרמל 052-3784586

מיקום האירוע: החממה למוסיקה בקיבוץ גן שמואל

ביום רביעי הבא (ה-21/2/18), תתקיים הרצאת קיימות  בנושא " אני והכפר הגלובלי".
מסע חובק עולם בעקבות בעלי חיים נכחדים, תרבויות נעלמות ומסורת שבטית אל מול הקידמה והטכנולוגיה של המאה ה- 21.
 
ההרצאה תתקיים בבניין המועצה הין השעות 20:15-21:45
עלות ההרצאה: 20 ₪.
 
על ההרצאה:
הביטוי "הכפר הגלובלי" מוכר לכולם, אך דומה כי מעטים הפנימו את משמעותו ההרסנית על משאביו של כדור הארץ. בהרצאה  ידובר על מגוון המינים העולמי ויינתנו דוגמאות מהמחלקות המפותחות של עולם הטבע ובתי הגידול השונים. כמו כן נבחן את המין האנושי ונבין מה עושה אותו שונה מכל מין אחר שחי אי פעם על כדור הארץ. יחדיו נצייר את עקומת הגידול של האוכלוסייה העולמית ונצא למסע חובק עולם כדי להבין את משמעות הנסיקה החדה בגודל האוכלוסייה על המשאבים שמעמיד לרשותנו כוכב הלכת ארץ. נחזור אל הטבע, נפגוש בעלי חיים נדירים העומדים להיעלם מעולמנו, ונבקר אנשים החיים באורח חיים שונה לחלוטין מזה המוכר לנו, במקומות שונים ברחבי העולם,.
עד מתי תוכל אוכלוסיית הכדור לצמוח עוד ועוד? האם יש גבול ליכולת הנשיאה של כדור הארץ? אלה שאלות שראוי שנעסוק בהן, בעיקר לאחר לידתו של האזרח השבעה מיליארד של כדור הארץ!
 
על המרצה:
נעם מתגורר עם משפחתו ביישוב מנוף שבמשגב והינו בעל תואר ראשון בגיאוגרפיה ותואר שני בניהול משאבי טבע וסביבה. השילוב בין הידע האקדמי אותו רכש לבין טיילנות רבת שנים ביעדים שונים בעולם, הובילו אותו לעיסוקו כיום- מדריך טיולים בתחומי היסטוריה וגיאוגרפיה, דרך טבע, נוף וסביבה ועד אדם ותרבות.

הרצאת קיימות

מופעי מוסיקה:

יהודה פוליקר – במופע ענק

יום חמישי 24.2 בשעה 21:00 היכל התרבות מנשה – בגן שמואל

עיניים שלי", "יום שישי", "חופשי", "הצל ואני", "פחות אבל כואב", "כפיים", "אלקו", "רדיו רמאללה", "התחלה חדשה", "משמרת לילה", "חלון לים התיכון",

"שלושה ימים", "זינגוואלה", "דברים שרציתי לומר", "פנים אל מול פנים" ועוד להיטים רבים..

יהודה פוליקר, מגדולי האומנים בישראל, במופע להיטים משובח, המשלב בין גיטרות ובוזוקי, מקצבים יווניים- ים תיכוניים ולהיטי רוק. עם פוליקר על הבמה 7-9 נגנים!

רכישת כרטיסים ב"כרטיסים במנשה" באינטרנט | לפרטים – תרבות מנשה 04-6177310/1

 השבוע במילוא הפנינג חממה

Print Friendly